Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda;

www.siemarket.com,  2013 yılından bu yana büyüyerek  faaliyetlerine devam eden Seçmen Danışmanlık Limited Şirketinin satış kanalıdır.

Seçmen Ltd., Dünya dan ve Türkiye den en iyi , en güncel , zihinsel ,ruhsal ve fiziksel gelişiminizi, yeteneklerinizi geliştirmeye  yardımcı olan eğitim ,psikoloji ve terapi alanında ; kitap, oyuncak, yazılım ve cihaz  markaları ile  teknolojilerini takip edip sizlere kazandırmanın çabası içindendir.


Biz kimiz, Ne iş Yapıyoruz?

Biz, yaptığımız işin farkında olan bir ekibiz. Diğer e-ticaret sitelerinden farklı sadece satış yapmanın ötesinde, alanında uzman kadrosuyla sizlerin ihtiyacına ve sorunlarına cevap verecek şekilde organize olduk. Oluşturduğumuz portal da çözüm üretip   ihtiyaca uygun imkanlar da sunabiliyoruz. Satışa sunduğumuz tüm markaların yetkili satıcılık haklarını ve sorumluluklarını alarak sizlere hizmet vermenin gururu içindeyiz. 


Müşterilerimiz kim?

Doğal olarak kendinizin veya yakınlarınızın fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimine önem veren sizlersiniz. Hastalarının ve danışanlarının veya öğrencilerinin fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimine önem verip ürünlerimizi kullanan veya tavsiye eden eğitimci, terapist, psikolog, psikiyatrist, hekimler veya kurumsal yapılardır. 


Ortaklık programı?

Sie Market Ortaklık programına ÜYE olmak ücretsizdir. Ortaklık programından oluşturduğunuz takip kodunu hasta, danışan ya da velilerinize vererek tavsiye ettiğiniz ürünlerimizi satın almalarını sağlayabilirsiniz. Sizin bağlantılarınızdan gelen Her hangi bir müşteri, alışveriş yaptığında belirlediğimiz kar payı oranlarında sizde gelir elde edersiniz. Ya da bu kar payını kendi alımlarınızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Şuan ki geçerli kar payı  oranımız %10'dur.  Daha fazla bilgi için tıklayın 


Ücretsiz Mağaza Aç!

Mağazamızda; zihinsel, ruhsal ve fiziksel gelişiminizi, yeteneklerinizi geliştirmeye  yardımcı olan eğitim, psikoloji ve terapi alanında; kitap, oyuncak, yazılım ve cihaz  markaları ile teknoloji kategorilerine yer veriyoruz. Sizde bu kategorilerde ürün satıyorsanız BUYURUN ! Mağaza bizden, Satış bizden, Kargo bizden ! Mağazanızı ücretsiz açalım, ürünlerinizi getirin, biz pazarlayalım, biz satalım, SİZ KAZANIN !!! Sizde Sie Market’in ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız hemen ailemize katılın. HEMEN BAŞVUR.
Kurumsal İletişim

Sie Market
Sie Market
Bağdat Caddesi. No: 504 Pk: 34744 Bostancı / Kadıköy / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon:
+90(216) 467 26 27