Openmove - ope001

Openmove

Ön sipariş
1,199.00TL
Üretici: Aftershokz
Ürün Kodu: ope001

Seçenekler:


OPENMOVE

En çok satan kablosuz müzik dinleme ve telefonla konuşma kulaklığımız yeni bir makyaj yaptı. OpenMove, çok yönlülük göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve günlük kullanım için tasarlandı. Aftershokz size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini ve daha iyi özellikleri giriş seviyesi bir fiyatla sunuyor.


 •  

   

  AÇIK KULAK KONFORU

  Sporculardan ilham aldı, herkes için tasarlandı. Kemik iletim teknolojisiyle güçlendirilmiş açık kulak tasarımımız, çevreniz hakkında tam farkındalığa ve tomurcuksuz, rahat bir dinlemeye olanak tanır.

   

   


   

   

  SUYA DAYANIKLILIK

  Her unsurda sıkı gidin. Sporculardan ilham alan bu kulaklıklar, her türlü sınırı zorlamanıza yardımcı olmak için teri, tozu ve nemi uzaklaştırır.

   

   

   


   

   

  KOLAY KONTROLLER

  Dikkat çekmeyen bir tasarıma, kolayca bulunabilen düğmelere ve oynatma, atlama, duraklatma ve parçayı geri alma gibi hızlı kontrollere sahiptir.

   

   


   

   

   

   

  6 SAAT MÜZİK VE ÇAĞRI

  6 saatlik pil ömrü ve 3 özelleştirilebilir EQ ayarıyla müziğin, aramaların, sesli kitapların ve podcast'lerin keyfini istediğiniz yerde, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

   


   

   

   

  HERKES İÇİN TASARLANDI

   
  İşe gidip gelirken, dışarıdayken veya evde rahat ve güvenli bir şekilde ses dinleyin. OpenMove, giriş seviyesi bir fiyata size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini sunar.
   
   Kemik iletim teknolojisi

Patentli teknolojiye sahip aftershokz kemik İletimle hoparlörler, müziği titreşim sinyallerine dönüştürebilir.

Kulaklıkları takın ve hoparlörleri kulakların önünde uygun bir konuma yerleştirin; müziğin titreşimi yüz kemiklerinden iletilecektir.

Bu devrim niteliğindeki açık kulak deneyimi, müzik dinlerken çevreyi uyanık tutmamızı, daha güvenli ve daha rahat takmamızı sağlar.

Aftershokz, elektronik tüketim alanında bu profesyonel iletişim teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirdi.

Patentli çift süspansiyonlu ses sistemi (premıumpıtch ™), ​​daha dengeli ve zengin bir ses sağlamak için yüksek kaliteli sert titreşim filmi ve yumuşak titreşim filmini birleştirir.

Öncü leakslayer ™ teknolojisi, iyi tasarlanmış bir akustik yapı aracılığıyla ses sızıntısını etkin bir şekilde kontrol eder.

Gelişmiş dijital sinyal işleme, gürültülü ortamlarda hoparlörlerin ses kalitesini ve mikrofon efektlerini büyük ölçüde iyileştirir.

Kemik iletim prensibi

Duyduğumuz seslerin çoğu, havadan tımpanık zara ulaşmak için geçen, tımpanık zarın titreşmesine ve sesin kulağa iletilmesine neden olan ses dalgalarıdır.

Ses aktarımının bir başka yolu da, ses dalgalarının tımpanık membrandan geçmeden kafatasının titreşimi yoluyla doğrudan iç kulağa iletilmesidir. Bu aynı zamanda insanların kendi sesini duymaları için kemik iletimi adı verilen bir yoldur.

Bisküvi yerken çatlama sesi duyulabilir çünkü titreşim dişler ve kafatasından iç kulağa iletilir.

Yemek yediğimizde, içtiğimizde veya başımızı kaşıdığımızda, kemik iletim seslerini duyabiliriz.

 
Aftershokz Openmove Kullanmaz klavuzu.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

 

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.